VOLUNTARIAT A.A.S.P.R. (Asociatia Asistentelor Si Secretarelor Profesioniste Din Romania)

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administrare baza date;
-Mentinerea legaturii cu membrele asociatiei;
-Administrare blog;
-Propune si implementeaza noi modalitati de promovare a asociatiei;
-Implicare activa in organizarea de evenimente

CERINTE

-Studenta marketing, comunicare, PR,domenii adiacente;
-Cunostinte solide PC( Microsoft Office, Internet, avantaj Administrare blog si webdesign)
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
-Prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

-Program flexibil;
-Proiect de voluntariat cu potential;
-Sediu central

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro