Voluntari pentru promovare companie in mediul online romanesc!

ElevenOne Waterless Car Wash

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Publica articole despre tehnologia companiei noastre pe diverse site-uri, blog-uri, etc;
- Efectueaza cercetari jurnalistice personale pentru a se documenta in vederea redactarii de articole cu specific auto;
- Se informeaza in permanenta despre oportunitatile existente in piata referitoare la domeniul nostru de sctivitate si despre proiectele si activitatile care au loc in Bucuresti si judetul Ilfov, incercand sa obtina materiale de promovare si/sau interviuri relevante;
- Participa la diverse proiecte, activitati, evenimente, workshop-uri, training-uri si conferinte gratuite ca reprezentant al companiei noastre;
- Promoveaza produsele companiei noastre in mediul online;

CERINTE

Pasiune pentru scrierea de articole;
Experienta minima in scrierea de articole;
Buna cunoastere a mediului online din Romania;
Buna cunoastere a stilului jurnalistic online;
Buna cunoastere a fenomenului de social media;
Capacitatea de implicare si incadrare in deadline-urile stabilite;
Energie, daruire, atentie la detalii si multa, multa creativitate;
Preferabil studenti sau masteranzi;
Dorinta de a fi voluntar;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a face practica in domeniul jurnalismului;
Recunoastere, recomandari si eliberarea unei adeverinte care sa ateste practicarea activitatii de voluntariat in cadrul companiei noastre;
Deschiderea de noi drumuri si oportunitati in cariera d-voastra;
Integrarea intr-o echipa tanara, energica si cu initiativa;
Posibilitatea de a lucra de acasa;

ELEVEN ONE este prima tehnologie din Romania de spalare eco a autoturismelor fara utilizarea apei si una din primele lansate in Europa. Compania noastra este distribuitor exclusiv al companiei americane Freedom Waterless Car Wash in Romania, lider mondial in productia solutiilor waterless car wash.
Spalarea auto fara apa sau spalarea uscata a autoturismelor (engl. waterless car wash) este o tehnologie moderna si un concept nou de spalare si intretinere a autovehiculelor la nivel mondial, ce consta in pulverizarea unei solutii emulsionante pe caroseria masinii, care desprinde particulele de praf, noroi si murdarie si le incapsuleaza intr-o pelicula fina protectoare, ce va proteja suprafata de abraziune la stergere.