VOLUNTAR ACCESARE GRANTURI (europene, structurale, internationle)

Centrul European pentru Drepturile Copiilor cu Dizabilitati (CEDCD)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de:
• identificare surse finantare externa
• elaborare fisa proiect (parte narativa, parte justificativa)
• elaborare buget
• elaborare matrice logica proiect
• discutii si negocieri cu partenerii interni si externi
• activitati de implementare conform fiselor de proiect

CERINTE

• identificare surse de finantare
• elaborare fise de proiect (narativ, calendare activitati, justificari)
• elaborare bugete
• limba engleza - nivel avansat
• cunostinte avansate Word, Excel, Power Point

Experienta intr-un ONG reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

• posibilitatea de obtinere a unei functii remunerate in proiect
• training de specialitate
• recomandari
• program flexibil

Centrul European pentru Drepturile Copiilor cu Dizabilitati (CEDCD) este o organizatie nonguvermanentala dedicata promovarii drepturilor copiilor cu dizabilitati intelectuale si facilitării accesului acestora la serviciile de asistenta si protectie.