Visual merchandiser - Reserved

MAGAZINELE RESERVED

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Implementarea regulilor generale de aranjare a magazinului si vitrinei
• Implementarea corecta si la timp a strategiilor curente de VM in magazin
• Respectarea permanenta a standardelor de merchandising (reguli de VM, nivel optim al stocurilor, lumini, etc)
• Anticiparea problemelor de VM si gasirea unor solutii creative
• Organizarea activitatilor promotionale si de reduceri in magazin
• Pregatirea si folosirea semnelor de pret in functie de sezon si activitate
• Traininguri de VM pentru echipa de vanzari
• Raportare catre Area Visual Manager si catre directorul de magazin

CERINTE

• Experienta intr-o companie de moda si cunostintele de VM constituie un avantaj
• Abilitatea de a planifica, organiza si prioritiza
• Gandire creativa
• Abilitatea de a intelege si indeplini sarcinile la timp
• Capacitate buna de comunicare
• Spirit de echipa
• Cunostinte PC (Microsoft Office, Adobe / Corel, internet)
• Comunicativitate, entuziasm, dinamism, atitudine deschisa si pozitiva

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra pentru o companie internationala
- traininguri periodice
- posibilitatea de dezvoltare profesionala
- salariu si bonus competitiv in functie de rezultate

Reserved este un brand de moda care ofera produse in conformitate cu ultimele trenduri.
Cautam Visual Merchandiser pentru magazinele noastre din Bucuresti.