VISUAL MERCHANDISER

FASHION RETAIL GROUP membru RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instore si out of store branding si semnalizare
- comunicarea cu reteaua de magazine
- dezvoltare si implementare activitati promotionale
- legatura directa cu Debenhams UK
- raportare permanenta catre Debenhams UK

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experienta pe un post similar (productie/ marketing)
- cunostinte operare PC - Microsoft Office, Internet
- cunostinte limba engleza - nivel avansat
- bune cunostinte de marketing
- abilitati de comunicare si relationare, persoana organizata
- cunostinte buna de corel, photoshop, ilustrator
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de realizari

RTC Holding este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale aflate in proprietate romaneasca.
Fashion Retail Group este detinatoarea francizei Debenhams in Romania.

Magazinele Debenhams sunt situate in Mall Vitan - Bucuresti si Polus Mall in Cluj-Napoca