VISUAL MANAGER DIVERTA

DIVERTA-MEMBRU RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-studii superioare (poate avea una dintre urmatoarele specializari arhitectura, design ambiental, inginer)
-experienta relevanta in amenajari magazine
-cunostinte operare PC: avansat AutoCAD, redactari Photoshop, Corel, 3D Max, Office
-cunostinte limba engleza: nivel mediu
-solide cunostinte de visual merchandiser
-proactiv
-permis de conducere categoria B
-disponibilitate pentru deplasari

CERINTE

-va coordona departamentul de Design Magazin ce va avea doua servicii: Dezvoltare magazine si Semnalizare in magazine
-va concepe modelul standardizat de magazin Diverta: tip constructie, dimensiune optima, mobilier, dotari auxiliare, pereti, pardoseala, plafon, iluminat, firma exterioara, semnalizat, fluxuri de circulatie, decor, ergonomie, etc
-va asigura consultanta departamentului de vanzari in domeniul merchandising-ului de magazin
-va monitoriza imaginea de ansamblu a magazinului, ambianta creata si va propune corectii

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-mediu de lucru placut si dinamic

Cu o experienta de 7 ani pe piata de retail, DIVERTA - parte a grupului RTC, reprezinta cel mai mare lant de magazine media prezent in 45 de orase, acoperind o suprafata comerciala de peste 21.000 mp care este vizitata anual de peste 7 milioane de oameni.

Noua orientare strategia Diverta-mereu ceva nou! a revolutionat oferta de produse astfel ca in prezent Diverta vine in intampinarea clientilor cu cea mai buna calitate si cu ultimele noutati din papetarie, birotica, carte, media si IT .

Motivatia celor 850 de angajati Diverta o reprezinta atat placerea de a lucra intr-un mediu dinamic, tanar si provocator cat si placerea de a ajuta clientii sa descopere ultimele lansari in domeniu.

Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul http://www.diverta.net
Cv-urile pot fi trimise pe adresa dan.catana@hrconsultanta.ro sau pe fax: 021- 408.30.71.