VB.NET, C#, C++. DEZVOLTAREA DE PROIECTE COMPLEXE (INGINERIE, GRAFICA)

Altiscad

Job expirat

RESPONSABILITATI

-VB.NET, C#, C++. Dezvoltarea de proiecte complexe (inginerie, grafica)
-Participa la proiectarea solutiilor

CERINTE

-Experienta minim 2 ani
-Cunostinte avansate de programare (algoritmi, structuri de date)
- Cunoastere aprofundata .NET (VB, C#, C++) si COM
-Cunostinte generale de inginerie
-Limba engleza obligatoriu

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut
-Pachet salarial motivant, lucrul in cadrul unei echipe tinere, perspective de promovare, proiecte motivante.

Altiscad este din 1998 furnizor de solutii profesionale de proiectare in constructii. Softwarele de ultima generatie promovate sunt acum in topul preferintelor utilizatorilor din domeniu in Romania. Suntem o echipa tanara de profesionisti care a reusit cu resurse proprii sa se impuna intr-un mediu concurential acerb. Vizitati www.altiscad.ro pentru mai multe detalii.