VANZATORI & CASIERE - INTERSPORT BUCURESTI (BANEASA, UNIREA), BUZAU - GENCO TRADE

GENCO TRADE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru magazinele din BUCURESTI - Baneasa si Unirea dar si pentru cel din Buzau cautam persoane tinere, dinamice, comunicative, sportive.

CERINTE

- Excelente calitati de Customer Service;
- Consiliere tehnica pe raion si vinzarea produselor oferind toate informatiile clientului;
- Intretine si dezvolta relatia cu clientii, oferind informatii / actualizari despre toate produsele;
- Se asigura ca toate produsele de pe raion sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor si standardelor Intersport;
- Capacitate de a asimila noi informatii, buna comunicare, entuziast si cu o dorinta de a se perfectiona in domeniul sportiv;
- Mentine curatenia in aria de vanzare, garderoba si spatiul de depozitare in timpul programului de lucru;

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru dinamic, oportunitati de dezvoltare a carierei, training de specialitate si un pachet atractiv de beneficii ( salariu fix + bonus vanzari + tichete masa + asigurare medicala + transport ).

Companie multinationala lider pe piata de distributie aparatura electrocasnica si sisteme de aer conditionat francizor pentru lantul de magazine INTERSPORT.

INTERSPORT este cel mai mare lant de magazine cu articole sportive din lume, avand mai mult de 5000 de astfel de magazine deschise in peste 35 de tari (www.intersport.ro).
Genco Trade (www.genco.ro) detine licenta INTERSPORT in Romania.