VANZATORI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
VANZATORI
Responsabilitati
Furnizeaza informatii de ordin general clientilor despre marfurile la vanzare;
Aprovizioneaza rafturile cu marfa;
Aranjeaza produsele receptionate in sectorul de depozitare repartizat raionului;
Participa cand este necesar la descarcarea/receptia marfii;
Efectueaza modificarile de preturi cand este cazul;
Se asigura ca produsele sunt etichetate corect si ca exista codurile de bare;
Se asigura de existenta produselor prezentate in revista;
Cerinte
De preferat cu experienta profesionala de 5-6 luni in domeniul comercial si cu atestat profesional de vanzator;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv; program cu norma intreaga sau part-time;