Vanzator volant presa scrisa

Smart Management Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare in puncte volate de ziare, reviste etc
Numar locuri vacante: 150
Perioada: 01.06 - 31.09.2006
Program 8 ore zilnic

CERINTE

Min 18 ani

BENEFICII OFERITE

Salariul net: 400 RON / luna (conditionat de vanzarea a min 60 ziare zilnic)
Bonus substantial in functie de vanzari

Smart Management Agency este o agentie specializata in domeniul resurselor umane, ce ofera servicii complexe, de la recrutarea si plasarea de personal pentru toate nivelurile profesionale si manageriale pana la consultanta si audit organizational. Dispunand de experienta profesionala a consultantilor nostri si de instrumente specifice resurselor umane (baze de date extensive, instrumente de evaluare si design organizational etc.), agentia noastra ofera posibilitatea de a gasi si atrage cei mai buni specialisti, dar si de a optimiza activitatea interna a organizatiei si de a dezvolta angajatii in acord cu business planul si stategia de viitor a companiilor client. Smart Management Agency furnizeaza servicii de calitate, ce vin sa dezvolte cunostintele, si ridice gradul de pregatire al angajatilor si si creasca sansele de angajare a tuturor celor ce intra in relatie cu noi, pentru a-si atinge stilul de viata dorit, obiectivele lor profesionale. Serviciile noastre au la baza intelegerea profunda a nevoilor si cererilor angajatorilor avand ca principal obiectiv asigurarea unui proces rapid si complet de recrutare, mentinere si dezvoltare a resursei umane, a companiilor client.
Smart Management Agency va ofera sprijinul in realizarea obiectivelor dorite, in urmatoarele domenii :
- Recrutare de personal
- Inchiriere forta de munca
- Training / Instruire
- Dezvoltare organizationala
- Consultanta si audit
- Outplacement