VANZATOR /VANZATOARE : Meli - Melo Paris

S.C. GAMABELL EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul
-adopta o atitudine adecvata in vederea atingerii obiectivului de vanzari
-transmite incredere in calitatea produselor

CERINTE

-minim studii medii
-persoana deschisa, atitudine pozitiva
-f.bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii, dinamism, spirit de initiativa
-simt estetic, bun gust si creativitate
-rezistenta la conditii de stres si efort
-abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv corelat cu performanta
-mediu de activitate placut
-echipa de lucru tanara
-instruire corespunzatoare
-oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesionist si dinamic

Meli -Melo - Paris este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu o retea de 12 magazine in Bucuresti si 12 magazine in tara ( Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu-Mures, Baia-Mare, Constanta, Ploiesti), brandul Meli-Melo a devenit in ultimii ani un punct de referinta in domeniul sau.