VANZATOR/ VANZATOARE MAGAZIN SECOND-HAND

NORD HIRE CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzatoare magazin haine si incaltaminte second-hand
- efectuarea de comenzi catre furnizori
- receptionarea marfurilor conform facturilor si sesizarea in scris a neregulilor constatate.
- aranjarea produsele in magazin.
- marcarea cu preturi a produselor din magazin.
- verificarea periodica a stocurile din magazin
- cunoasterea a tuturor produselor, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele.
- impachetarea produsele pe care le vinde clientilor.
- manipulare marfa.
- eliberarea bonurilor de casa catre toti clientii.
- efectuarea inventarului bunurilor existente in magazin.

CERINTE

- Experienta si/sau aptitudini in domeniu vanzarilor de confectii
- studii medii sau studii superioare (in curs sau finalizate);
- corectitudine, seriozitate şi responsabilitate
- cunostinte PC
- abilitati de comunicare
- capacitate de invatare
- persoana ordonata, responsabila
- atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

- salariu
- comision

Compania noastra are ca domeniu de activitate inchirierea utilajelor de mica mecanizare pentru constructii precum si executarea de lucrari in domeniul constructiilor.