Vanzator/Vanzatoare Bacania Veche

Bacania Veche

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne-am extins. Asadar, cautam un nou vinzator/vanzatoare pentru Bacania Veche din Barbu Vacarescu 49 (FB/bacaniaveche). Ne-ar placea sa lucram cu o persoana agera, agreabila, optimista, foarte atenta, intuitiva, orientata spre vinzari si cat se poate de corecta. Daca ai un interes real pentru mancarea sanatoasa, condimente, vinuri alese, placinte si alte delicatese, te asteptam cu un CV la adresa bacaniaveche@gmail.com.

Responsabilitati:

De baza:

- Comunicarea adecvata (prietenoasa, dar respectuoasa) atat cu clientii, cat si cu furnizorii;

- Prezentarea produselor, vanzarea propriu-zisa si uneori consilierea clientilor cu privire la achizitionarea unor produse;

- Stapanirea temeinica a tuturor produselor din Bacanie, insotita de recomandari cu privire la folosire, retete, etc. – inclusiv a serviciilor oferite: catering, cosuri cadou, torturi aniversare etc.

- Preluarea comenzilor de la clienti pentru diferite ocazii: aniversari, onomastici, petreceri private etc.

- Pregatirea comenzilor si a cosurilor-cadou cu simt estetic.

Administrative:

- Inventar lunar;

- Intocmirea Nir-urilor;

- Mentinerea produselor si a magazinului in stare perfecta de prezentare.

CERINTE

Experienta anterioara de lucru cu clientii, ideal in domenii similare – bacanii, delicaterii, produse premium.

- Limba engleza – nivel minim/mediu;
- Cunostinte operare calculator – nivel minim;
- Experienta de lucru cu casa de marcat – ideal, dar nu obligatoriu;

BENEFICII OFERITE

Important: programul permite inclusiv angajarea studentilor!

Atmospheric old-style Romanian deli shop - a wide range of carefully selected Romanian and Intl products such as homemade jams&preserves, spices, wines, cheeses and cold cuts as well freshly baked bread and savoury seasonal pies. Delicious homemade cakes prepared on the spot, every day. Traditional method, no artificial colouring or preservatives. Tasting menu of Romanian food available.