VANZATOR/ VANZATOARE

RETEAUA NATIONALA DE MAGAZINE MELI MELO-PARIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliaza clientul, recomanda produsele potrivite in functie de nevoile acestuia;
-adopta o atitudine deschisa, orientata catre client, in vederea atingerii obiectivului de vanzari;
-transmite incredere in calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor;
- ofera un serviciu de calitate a.i sa obtina satisfacerea si fidelizarea clientului;
- reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul.

CERINTE

Sunteti tanar(a), ambitios, student sau
nu, detineti bune abiitati de comunicare, simt estetic,creativitate, va atrage domeniul vanzarii si doriti sa dezvoltati o cariera intr-un mediu profesional ?
VA ASTEPTAM SA DEVENITI COLEGUL NOSTRU!

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv corelat cu performanta
- mediu de activitate placut
- echipa de lucru tanara
- training intern
- program flexibil (in ture)
- oportunitati de promovare

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de 37 magazine la nivel national,cu capital francez ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Brandul MELI - MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta , leader de piata in segmentul de piata pe care actioneaza.
www.melimelo.ro