VANZATOR (V12) - SECTOR COMERCIAL PRODUSE SANITARE/ELECTRICE

S.C. BADUC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere post vacant:
Vanzatorul face munca administrativa in cadrul gestiunii.
Primeste si distribuie bunurile care se stocheaza in gestiune.
Informeaza si serveste prompt cumparatorii.

Responsabilitati:
- primeste, gestioneaza si vinde produsele din gestiune;
- aranjeaza si expune produsele conform politicii firmei;
- alte activitati legate de operatiunile si circuitul documentelor de gestiune;
- consilierea clientilor pentru achizitionarea de produse sanitare / electrice;
- vanzarea, receptia si verificarea produselor;
- se asigura de disponibilitatea personalului si a mijloacelor necesare pentru manipularea marfurilor;

CERINTE

Cerinte candidat:
- distributivitate;
- atentie sporita;
- receptiv la nou;
- abilitati de comunicare in relatia cu clientii societatii;
- excelente abilitati de organizare;
- capacitate de lucru in echipa;
- corectitudine;
- experienta intr-o pozitie similara minim 1 an - constituie avantaj;
- cunostinte tehnice adecvate despre materiale, metode, tehnologii despre echipamentele sanitare si electrice;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
- salariu;
- tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita C.V. prin email: alexandra.ruse@baduc.ro si/sau prin fax: 222 83 74.
Daca aveti nevoie de informatii aditionale va rugam sa nu ezitati sa ne contactati la 021-222.38.74/ 222.50.00.
Directia Resurse Umane va analiza toate C.V. primite, din punct de vedere al experientei si calificarilor.
Candidatii selectionati vor fi contactati in vederea interviului.
S.C. BADUC S.A. va garanteaza siguranta si confidentialitatea informatiilor furnizate.