Vanzator Targ Craciun

Axor Pro Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare jucarii, decoratiuni Craciun, produse realizate manual, cadouri.
Locatiile vizate : indoor - Sala Dalles , Unirea Shopping Center, Mall - Sun Plaza, Mall - Promenada si outdoor - Baneasa Shopping City.
Program lucru : 10:00 - 20:00 / 22:00.
Consiliaza si ofera solutii pentru cerintele clientilor.
Mentine un mediu curat.
Gestiune stoc( completare stoc in functie de necesar zilnic), lucru cu banii , lucrul cu casa de marcat.
Salariu min
400 - 500 Euro / luna in functie de program, experienta si responsabilitati.

CERINTE

Daca ai lucrat in magazine gen Bamboo, Bonsai Deco, Lida etc., esti angajat !
Vanzator cu minima experienta in cadrul unui magazin, dinamic, sociabil ,comunicativ si responsabil.
Lucreaza cu bani - razpunderea incasarilor, experienta in lucrul cu casa de marcat - emitere bonuri, gestiunea stocurilor - receptia zilnica de marfa, complet6area stocurilor in functie de necesar.
Fara obligatii in perioada angajata.
Cunostinte minime de design decorativ( decorat, impachetat, personalizat).
Respectarea programului de lucru.
Daca te regasesti in cerintele noastre ne poti contacta , in caz contrar te rog sa nu te deranjezi.
Multumim !

BENEFICII OFERITE

Prima de Craciun .

Comert cu amanuntul, decoratiuni de Craciun, produse realizate manual, cadouri