Vanzator/Sales

S.C. QUATRO ZEN S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabilirea unor relatii bune cu clientii si pentru rezolvarea in timp util si in bune condi?ii a tuturor problemelor aparute;
 Planificarea si supravegherea activitatii departamentului;
 Tine evidenta contractelor, comenzilor, procesele verbale de predare-primire materiale si a documentelor interne;
 Evaluarea personalului din subordine (fise de apreciere) la sfarsitul fiecarui an;
 Asigura desfasurarea unei activitati calificate de personalul aflat in subordine si pentru organizarea muncii si a gestiunii;
 Raspunde de furnizarea de materiale verificate calitativ si cantitativ catre clienti;
 Raspunde pentru orice neconformitatile constatate intre evidenta fizica si cea scriptica a materialelor predate beneficiarilor.

CERINTE

 Studii: medii / superioare;
 Experienta in domeniul de minim 0-2 ani;
 Buna cunostere a unei limbi de circulatie internationala (de preferat engleza);
 Spirit de observatie, dinamism, eficienta, lucru in echipa, reale si excelente abilitati de comunicare si negociere;
 Cunostinte bune de utilizare a computerului (MSOffice).

BENEFICII OFERITE

 Salariu foarte atractiv;
 Contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba de 3 luni;
 Conditii de lucru foarte bune.

DESCRIEREA FIRMEI

Express by Zen