Vanzator (REF: VFDF)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta in comertul cu amanuntul (magazine) de minim un an;
- Cunostinte de gestiunea marfurilor
- Cunostiinte operare PC/casa marcat
- Bun vanzator, cu initiativa,organizat,spirit de echipa
- Abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva, responsabilitate.
- Aspect fizic placut, ingrijit;
- Amabilitate fata de clienti
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (constituie un avantaj)

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Asista clientii si realizeaza procesul de vanzare in magazin;
- Asigura expunerea optima a marfii in magazin;
- Gestioneaza stocul de marfa din magazin ;
- Efectueaza inventare periodice ale stocurilor din magazin.
- Pastrarea si intretinerea in conditii bune a magazinului

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru profesionist

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.