VANZATOR PRODUSE ALIMENTARE- sect 3

Grup AAylex

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Asigura aranjarea si depozitarea marfurilor in spatiile destinate.
 Urmareste respectarea conditiilor de pastrare si comercializare a marfurilor in cadrul punctului de vanzare.
 Asigura prezentarea si vanzarea produselor catre clienti.

CERINTE

Chiar daca esti la inceput sau ai experienta pe un post similar de min 6 luni, te poti alatura echipei noastre de vanzari. Sunt necesare cunostinte minime de comercializare,abilitati de prelucrare numerica, atentie, tenacitate, corectitudine, seriozitate, amabilitate, rezistenta la stres si disponibilitate de a lucra cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- Salariul fix

In cadrul grupului activeaza in prezent AAylex Trading, AAylex Distribution si Simex.
Aflat intr-o dezvoltare rapida, comercializand produse noi, Grupul Aaylex este in cautare de profesionisti gata sa contribuie la realizarile si succesul organizatiei .