VANZATOR PRODUSE ALIMENTARE- sect 3

AAylex Trading S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Asigura aranjarea si depozitarea marfurilor in spatiile destinate.
 Urmareste respectarea conditiilor de pastrare si comercializare a marfurilor.
 Asigura prezentarea si vanzarea produselor catre clienti.

CERINTE

- Experienta pe un post similar: min 6 luni.
- Cunostinte minime de comercializare a marfurilor
- Normele sanitare de pastrare a produselor alimentare
- Cunostinte legate de comportamentul consumatorilor
- Abilitati de prelucrare numerica
- Atentie tenacitate, corectitudine, seriozitate, amabilitate
- Rezistenta la stres
- Disponibilitatea de a lucra la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Salariul negociat
- Bonuri de masa - conform zilelor lucrate.

Avand peste 1000 angajati, grupul de firme AAylex ofera o gama larga de produse si servicii care au ca principala piata de desfacere Romania.

Clientii nostri sunt firme importante de pe plan local si national, de aceea personalul nostru e pregatit in mod constant in cadrul companiei.