Vanzator / Preparator / Lucrator Comercial pentru locatiile SALADBOX din ROMANIA inclusiv CATERING (Bucuresti, Cluj, Iasi, Timisoara, Constanta)

SC BIO BOX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregateste produsele comercializate intr-un mod complet si eficient;
- Interactioneaza cu clientii in vederea prezentarii avantajelor produselor comercializate si sporirea vanzarilor prin oferirea optiunilor disponibile;
- Comunica activ cu clientii si pregateste comenzile acestora, folosirea sistemelor disponibile (Casa de marcat, POS, soft specializat) in vederea finalizarii vanzarii produselor;
- Prezinta continua disponibilitate si ajutor in vederea pregatirii produselor parte din retetarul unitatii in conformitate cu standardele în vigoare;
- Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare;
- Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, avand capacitatea sa informeze clientul despre toate
produsele Salad Box si specificul acestora;

CERINTE

- studii medii finalizate si calificare in domeniu sau studii superioare de specialitate;
- cunoasterea limbii engleze (minim nivel incepator);
- cunostinte de operare calculator (PC), casa de marcat si POS (minim nivel mediu);
- comportament proactiv si atentie la detalii;
- rapiditate si consecventa in desfasurarea responsabilitatilor;
- punctualitate; buna comunicare si comportament adecvat;
- abilitatea de a intelege si a aplica instructiunile primite in mod verbal sau scris de la superiorul direct;
- discernamant, responsabilitate, timp de reactie fizica, claritate in exprimare,
- atentie concentrata si distributiva, acuitate vizuala (apropiata si la distanta);
- memorie buna; corectitudine; seriozitate; abilitati de persuasiune.
- onestitate si confidentialitate;
- prezenta placuta;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, contract de munca, bonusuri, oportunitate de dezolvoltare profesionala, etc.

BIO BOX reprezinta SALADBOX oferind alternativa sanatoasa a mancarii de tip fast- food reusind sa inlocuiasca preparatele congelate cu legume si fructe proaspete oferind produse de cea mai inalta calitate si savoare. Salatele predefinite sau cele personalizate chiar pe loc impreuna cu delicioase supe crema de legume, deserturi cu fructe naturale, fresh- uri 100% naturale din fructe proaspete si irezistibilele produse din cafea sunt doar cateva dintre surprizele pe care Saladbox le pregateste pentru clientii care urmaresc obtinerea si mentinerea unui stil de viata sanatos!

Alatura- te unei echipe tinere si dinamice in continua dezvoltare APLICA ACUM la acest anunt sau prin transmiterea CV- ului incluzand o fotografie recenta pe bio.box.cluj@gmail.com.