Vanzator piese de schimb

PREMIUM AUTO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini:
• primirea comenzilor de piese si accesorii auto de la dealeri si transmiterea acestora catre derulare comenzi piese;
• confirmarea comenzilor catre dealeri;
• evidenta comenzilor dealerilor;
• confirmarea termenelor de livrare pentru reperele intarziate si urmarirea livrarii acestora catre dealeri;
• livrarea din depozitul propriu a reperelor existente in stoc;
• asigurarea transportului marfurilor catre dealeri;
• facturare / urmarire plati dealeri;
• urmarirea respectarii termenelor de livrare;
• asigurarea receptiei cantitative si calitative a marfurilor alaturi de magazioner;
• gestiune;
• propuneri aprovizionare stocuri;
• situatii si raportari lunare;

CERINTE

Cerinte:
• studii medii / superioare;
• experienta in vanzari, preferabil din domeniu ( min 6 luni);
• cunostinte tehnice;
• limba engleza – cel putin bine (scris, vorbit, citit);
• cunostinte PC ( bune);

BENEFICII OFERITE

Oferta:
• salariu atractiv
• bonuri de masa
• transport

Premium Auto opereaza ca importator oficial al marcilor premium Jaguar & Land Rover in Romania. Ne aflam pe piata din anul 2004 si facem parte din Divizia AutoTiriac.