Vanzator Magazin Textile

EUROCOACHING Performanta srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul pentru care recrutam este un nume pe piata internationala de textile. Si-a deschis doua magazine in Bucuresti plasate in zone centrale. In magazine se comercializeaza haine sport.
- Vanzatorul va comercializa produsele firmei in functie de tipul de client care intra in magazin.
- Va face promotii.

CERINTE

- experienta pe un post similar (de preferat)
- studii medii
- limba straina de circulatie internationala - nivel mediu
- persoana optimista, orientata catre client, cu simtul umorului
- abilitati de negociere si comunicare;
- atitudine proactiva;
- aspect fizic placut si charisma;
- disponibilitate pentru un program full-time
- domiciliu in Bucuresti

Profil ideal:
- persoana pasionata de vanzari
- optimista si cu capacitatea de a zambi politicos
- orientata catre client
- sa aiba cunostinte minime de contabilitate primara
- sa aiba o evidenta stricta a stocurilor
- ordonata si corecta
- ingrijita

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Comision in functie de vanzari;
- Bonus pentru target-ul atins.

Firma are 3 domenii de activitate: Formare, Evaluarea performantei serviciilor clientilor si Recrutare in domeniul comercial