VANZATOR MAGAZIN SPORT PT MALL BANEASA

SC.EGIBO PROD IMPEX. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea si vanzarea directa catre client a produselor societatii.
- Informarea si indrumarea clientilor in alegerea cea mai potrivita.

Principalele Responsabilitati:
- Asigura calitatea serviciilor de vanzare oferite clientilor.
- Expune produsele corespunzator tehnicilor de mercantizare, si face demonstratii clientilor pentru a demonstra calitatea, caracteristicile si tehnicile de utilizare ale diferitelor produse.
- Participa la training-urile de vanzari si formare profesionala
- Asigura afisarea preturilor in raion, corect si vizibil.
- Completeaza si atasaza certificatul de garantie al produsului la vanzarea acestuia asigurandu-se in prealabil ca produsul este in stare de functiune.

CERINTE

Profil candidat:
- Experienta in vanzari poate constitui un avantaj
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Cunostine PC (Word, Excel)
- Fluenta in exprimare;
- Prezentabil
- Cunostinte despre fotball si echipament de fotball constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea construirii unei cariere de succes in vanzari in cadrul unei companii in plina ascensiune. Compania noastra ofera training de vanzari punand accent pe dezvoltarea profesionala.

Infiintata in 1992, GIPO este una dintre cele mai importante firme de comert cu produse pentru pescuit, camping si sport.
Compania detine 40 de magazine la nivel national si un portofoliu de noua marci in domeniul pescuitului.
Compania GIPO este liderul pietei romanesti de articole pentru petrecerea timpului liber.

Echipa GIPO
Universul timpului tau liber

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV insotit de o Scrisoare de Intentie pe adresa resurse.umane@gipo.ro, sau prin fax: 4041402