VANZATOR (Magazin de lux de produse cosmetice)

GREEN NET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea amanuntita, promovarea si vanzarea produselor;
- Consilierea clientilor in alegerea variantei optime;
- Mentinerea si promovarea imaginii marcilor;
- Atragerea de noi clienti si fidelizarea celor vechi;
- Mentinerea merchandising-ului magazinului;
- Verificarea si coordonarea activitatii ingrijitoarei in vederea mentinerii curateniei in magazin;
- Verificarea stocurilor si efectuarea de comenzi;
- Gestiunea magazinului;
- Actualizarea preturilor la raft;
- Intocmirea actelor zilnice si lunare;

CERINTE

- Abilitati de comunicare si interrelationare personala, organizare, dinamism, flexibilitate, orientare catre client;
- Abilitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;
- Experienta profesionala intr-un post similar de cel putin 1 an;
- Minim studii liceale;
- Cunoasterea pietei produselor cosmetice - reprezinta avantaj;
- Cunostinte medii limba engleza;
- Cunostinte operare PC (nivel mediu);

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru atractiv, intr-un nou concept de magazin;
- Oportunitate de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv.

Import si distributie produse cosmetice si fito-terapeutice. GREEN NET este o companie membra a grupului de firme FARMEXIM - HELPNET - GREEN NET.