Vanzator Magazin Bomboane Cora Pantelimon (ROSE BONBON

sweet paradis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane dornice si serioase sa se alature echipei noastre,dinamice,amabile si zambitoare.Incurajam lucrul in echipa,punctualitatea si spiritul de initiativa

Jobul vizeaza ocuparea unui post de vanzatoare intr-un stand de bomboane importate din Franta ,deschis in Cora Pantelimon.
Responsabilitati : Registru de casa ( utilizare casa de marcat , intocmire documente contabile la sfarsitul fiecarei zile , inventarul.
SALARIU 800 RON BONURIE DE MASSA. SI PRIMA%

CERINTE

SALARIU 800 RON BONURIE DE MASSA. SI PRIMA

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + % si bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Candy shop