Vanzator magazin alimentar

Finas Eral SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzator produse alimentare (carne, mezeluri, bacanie, dulciuri,etc), se cauta o persoana cu experienta in domeniu. Cerinte obligatorii: curatenie si igiena conform legilor in viguare, gestionare marfuri, intocmire liste necesar comenzi, promovarea produselor in scopul de crestere vanzari zilnice, seriozitate, persoana cu capacitate dezvoltata de a interactiona cu clientii.

CERINTE

Experienta min 2 ani in vanzarea produselor din carne / mezeluri, igiena corporala, mentinerea curateniei in magazin, amabilitate in fata clientilor, aspect placut si ingrijit, seriozitate, atestat lucrator comercial sau vanzator in domeniu alimentar.

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza + bonus la performanta vanzarilor, transport decontat in limita a 50 ron lunar, program de lucru in 2 schimburi, angajare imediata !!

Societate comerciala bazata pe comertul cu amanuntul in industria alimentara. Relatii la tel: 0730024608 sau pe email: finas.eral11@gmail.com