Vanzator Magazin

H.C.S - Human Capital Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
- Cunoasterea portofoliului de produse si servicii
- Pastrarea si intretinerea in conditii bune a magazinului
- Intocmirea si actualizarea gestiunii de produse din magazine
- Evidenta incasarilor si intocmirea documentelor contabile aferente

CERINTE

- Studii medii sau superioare in curs (preferabil profil economic)
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
- Cunostinte de operare PC - Word, Excel, navigare Internet
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu (constituie un avantaj)
- Calitati personale: aspect ingrijit, abilitati de comunicare, gandire pozitiva, empatie, spontaneitate
- Disponibilitate de a lucra in ture: programul de lucru este fix, in 2 schimburi: schimb I - intre orele 7-15; schimbul II - intre orele 12-20, de luni pana sambata (doar schimbul I)

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix, bonuri de masa, masa asigurata si bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Human Capital Solutions
Companie de consultanta in domeniul resurselor umane cauta pentru clientul sau o companie al carei obiect de activitate este productia si comercializarea de produse alimentare preambalate (sandvisuri si salate).