VANZATOR MAGAZIN

EGIBO PROD IMPEX .SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea si vanzarea directa a produselor catre client.
-Informarea si indrumarea clientilor in alegerea cea mai potrivita.
- Gestionarea incasarilor.
- Asigura calitatea serviciilor de vânzare oferite clientilor.
- Expune produsele corespunzator tehnicilor de mercantizare si face demonstratii
clientilor pentru a demonstra calitatea, caracteristicile si tehnicile de utilizare ale
diferitelor produse.
- Asigura afisarea preturilor in raion, corect si vizibil.
- Participa activ la inventare
- Completeaza si ataseaza certificatul de garantie al produsului la vanzarea acestuia
asigurandu-se in prealabil ca produsul este in stare de functiune.
- Asigura executarea operatiunilor de caserie;
- Efectueaza incasari si plati cu numerar;
- Intocmeste documentele justificative privind incasarile si platile cu numerar;
- Participa la training-urile de vanzari si formare profesionale

CERINTE

- Experienta in vanzari poate constitui un avantaj
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de asimilare noi cunostinte, orientare catre client.
- Cunostine PC (Word, Excel)
- Fluenta in exprimare;

Infiintata in 1992, GIPO este una dintre cele mai importante firme de comert cu produse pentru pescuit, vanatoare, camping si sport.

Compania GIPO este liderul pietei romanesti de articole pentru petrecerea timpului liber. Suntem prezenti de peste 15 ani alaturi de dumneavoastra, iar misiunea noastra este de a va oferi produse de calitate si consultanta in alegerea acestora.

Echipa GIPO
Universul timpului tau liber