Vanzator/Lucrator Comercial- Intersport Baneasa - in incinta Centrului Comercial Feeria

Genco

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor cu respectarea procedurilor specifice INTERSPORT;
- Consultanta tehnica acordata clientilor INTERSPORT cu privire la modul de functionare, utilitatea si garantia produselor INTERSPORT;
- Participarea ori de cate ori este nevoie la receptia marfii in magazin, la etichetarea si aranjarea acesteia pe rafturi si in depozit;
- Participarea la inventarele periodice realizate in cadrul magazinului;
- Promovarea imaginii companiei.

CERINTE

- Cunostinte in domeniul articolelor si echipamentelor sportive(avantaj);
- Experienta ca vanzator / casier in magazine specializate (avantaj);
- Minim liceul absolvit;
- Limba engleza nivel mediu si cunostinte de baza de operare calculator;
- Spirit de echipa, orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru dinamic, oportunitati de dezvoltare a carierei, training de specialitate si un pachet atractiv de beneficii(salariu fix+bonus vanzari).

GENCO TRADE este distribuitor exclusiv pentru gama de produse electronice si electrocasnice a unor producatori de renume mondial ca SAMSUNG, GENERAL ELECTRIC, SCARLETT, DeLonghi- CLIMAVENETA si a brand-ului propriu FOURLIS. Totodata este francizor pentru lantul de magazine INTERSPORT