Vanzator in magazin cu echipament Outdoor, Vanatoare, Militar

ELITECH SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Experienta in vanzari directe min. 1 an;
• Cunostinte de operare PC (Word, Excel);
• Cunostinte bune casa de marcat, monetare, registru de casa, dispozitii de plata;
• Bune abilitati de comunicare;
• Limba engleza-nivel mediu - constituie avantaj;
• Lucrul anterior cu WinMentor reprezinta un avantaj.

CERINTE

- Serveste clientii;
- Incaseaza contravaloarea produselor vandute;
- Aranjeaza marfa in magazin;
- Participa la inventarele lunare;
- Preia comenzile de la clienti ;

BENEFICII OFERITE

Se ofera: conditii avantajoase de salarizare:
- salar fix
- tichete de masa
- comision din vanzari
- alte posibilitati de dezvoltare a carierei.

Military Shop importa si distribuie imbracaminte, incaltaminte si accesorii de tip militar, vanatoare, politie, montan, sport.
Alatura-te unei echipe tinere, dinamice, orientate spre succes.