Vanzator gestionar produse alimentare

AAylex Prod

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti in cautarea unei oportunitati de a-ti dezvolta cariera? Cauti un job stabil?
Altatura-te echipei si vino sa lucrezi in unul din magazinele noastre
AAylex - CocoRico!

Obiectivele postului: gestionarea magazinului si vanzarea produselor alimentare.
• indeplinirea sarcinilor si obiectivelor specifice postului
• asigurarea unei imagini placute a magazinului
• receptia, cantarirea si gestionarea marfii
• verificarea produselor care sunt livrate peste comanda sau fara comanda
• verificarea stocului de marfa si formarea comenzilor
• promovarea si vanzarea produsele marca proprie Coco – Rico
• incasarea contravalorii
• derularea inventarelor

CERINTE

Studii medii – scoala de profil economic constituie un avantaj
Experienta anterioara in comert de minim 1 an
Calificare – lucrator comercial/vanzator produse alimentare
Orientare si deschidere catre nevoile clientului
Responsabilitate si seriozitate
Flexibilitate si spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• program de lucru flexibil
• pachet salarial motivant
• tichete de masa
• training on-the-job si programe de pregatire specifice vanzarilor

Va recomandam sa completati si interviul online. Va multumim.

AAYLEX PROD este o companie romaneasca, parte a grupului de firme Aaylex.

Cu o activitate de peste 20 de ani, grupul Aaylex administreaza în prezent mai multe companii cu peste 1.000 de angajati.

Din 1998, după achizitionarea pachetului majoritar de acțiuni al AVICOLA BUZAU, grupul Aaylex si-a diversificat activitatea prin producerea si comercializarea carnii de pasare sub brandul propiu - COCO RICO - atât la nivel national cat si în tari din Europa si Asia.

In anul 2011, prin constructia celui mai modern abator de carne de pasare din Sud-Estul Europei, capacitatea de productie a cunoscut o dezvoltare importanta.

Aflat intr-un proces continuu de dezvoltare, grupul de firme Aaylex este în căutare de profesionisti care doresc să contribuie la succesul organizatiei. Dacă esti o persoană implicata, responsabila si dornica de a evolua în plan profesional si personal, ai sansa sa te alaturi echipei noastre aplicand in cadrul acestui anunt.