vanzator/decorator floral

Led Expert Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Punctele de lucru reprezinta doua magazine de decoratiuni florale functionand sub logo-ul Cataleya, aflate in mall Sun Plaza si respectiv in mall Vitan;
-serveste cu multa amabilitate clientii si ii informeaza asupra produselor;
- preia comenzile clientilor ;
- sa aiba o atitudine pozitiva;
- intretine marfa - plante si flori vii;
- asigura curatenia interna si externa a magazinului si functionarea acestuia( a tuturor aparatelor, instalatiilor etc);
- se informeaza permanent de noutati in domeniu;
- asigura ordinea si curatenia la locul de munca;
-reprezinta un avantaj detinerea permisului auto.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie in primul rand, sa isi doreasca foarte mult sa lucreze in domeniul acesta, sa ii placa si sa faca fata muncii in echipa, sa fie ambitionat de provocari, punctual, serios, responsabil, flexibil in ceea ce priveste programul. De asemenea, sa aiba disponibilitate si abilitate de comunicare, relationare cu clientii, un dezvoltat simt artistic si o experienta anterioara in domeniu.
Totodata sa acumuleze cu usurinta informatiile si sa le puna imediat in practica.

Societate comerciala infiintata in anul 2011, ale carei activitati sunt :
- productia publicitara;
- productie decoratiuni florale;
- productie mobila.