Vanzator cofetarie

Continental Hotels

Job expirat

RESPONSABILITATI

● Asigura de aprovizionarea vitrinelor cu produse proaspete.

● Verifica etichetele si preturile tuturor produselor

● Receptioneaza marfa verificand valabilitatea si calitatea produselor

● Preia comenzile clientilor, pregateste comenzile pentru a le servi

● Cunoaste si urmareste procedurile corecte de marcare a notei de plata

● Asigura curatenia corespunatoare spatiului de lucru/servire

● Ofera clientilor informatii despre preparate: continut, conditii de pastrare, oferte.

CERINTE

Minim studii medii
Minim 1 an experienta in domeniu sau intr-o activitate similara
Cunostinte de casierie
Disponibilitate la program de lucru in ture, inclusiv ture de noapte
Cunostinte medii de limba engleza.

CANDIDATUL IDEAL:

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de relationare cu oamenii, lucru in echipa.
Abilitati de organizare, orientare catre rezultate.
Personalitate deschisa, puternica, valori stabile.
Dornic sa invete lucruri noi
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Creativ, cu initiativa, optimist.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Doresti sa te dezvolti profesional intr-o companie aflata in plina dezvoltare (avand drept target:dublarea numarului de hoteluri in urmatorii 5 ani),intr-un mediu provocator si profesional si sa cresti impreuna cu compania?
Profilul tau personal corespunde cerintelor de mai sus?

Inseamna ca faci parte deja din "familia Continental".

Companie hoteliera, cu cea mai mare acoperire din tara, hoteluri categoria business aflate in :Bucuresti, Sibiu, Targu Mures,Oradea, Arad, Suceava, Turnu Severin, precum si in cele 4 hoteluri Ibis din Constanta, Sibiu si Bucuresti.