vanzator

sapient srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor in magazinul propriu din incinta Fashion House Outlet Center ( A1 )
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei pe rafturi
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- raspunde de buna derulare a activitatii de vanzare
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful de magazin.

CERINTE

- aptitudini de comunicare
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza prezinta avantaj
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii
- experienta de minim 12 luni (pe un post similar)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri (bonuri masa,prime)
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

import,distributie,vanzare cu amanuntul a produselor de menaj din inox si decorative