Vanzator

S.C. Outwear S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasurarea unei activitati de vanzari si folosirea tuturor abilitatilor pentru a vinde produsele catre beneficiari
- participarea la dezvoltarea strategiei firmei si clarificarea cererilor de produse
- analizarea evolutiei vanzarilor si luarea de masuri pentru realizarea target-ului lunar
-depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii

CERINTE

-punctualitate, perseverenta, fire deschisa, comunicativa, capacitate de adaptare si de lucru in echipa
-capacitatea de a coordona, analiza si organiza diverse activitati
-creativitate, bun negociator, capacitatea de a lua decizii

BENEFICII OFERITE

salariu 600 RON + bonusuri si comisioane functie de target-ul realizat

De departe unul dintre cele mai interesante si inovatoare magazine multi-brand din capitala-si nu numai,
Avand experienta a peste 10 ani shop-ul atrage atentia atat prin arhitectura interioara, designul si texturile mobilierului, cat si prin oferta foarte generoasa de haine si accesorii.
Brand-urile de haine comercializate sunt noi pe piata din Romania, firme precum Jack & Jones, TDK, Selected, Vero Moda, Only, Object sau Pieces putand fi gasite numai in acest magazin.