Vanzator

Living Interior Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare directa din magazin si preluare de comenzi din catalog; participare la inventar si gestiune; dezvoltarea relatiilor cu clientii si formarea unei baze de date; initiativa si implicare in buna desfasurate a activitatilor magazinului.

CERINTE

- persoana dinamica , onesta si comunicativa ; aspect placut
- experienta in vanzarea obiectelor de calitate si cu pret relativ ridicat
(de preferinta mobilier, design interior, imbracaminte lux);
- experienta in gestiunea primara a unui magazin;
- confortabila in stabilirea de contacte directe cu clientii, dezinvolt si cu initiativa;
- dispusa de a lucra zilnic intre 10,30 - 19,30 de luni pana vineri; sambata 11-17
- Engleza perfect; carnet conducere un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu+ comision din vanzari

Magazin de decoratiuni interioare, obiecte de design, accesorii de bucatarie si portelan situat pe Calea Victoriei ; importator direct al unor marci europene de prestigiu