Vanzator

Kabuto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea obiectivelor de vanzari in termeni de volum si numar, conform planului de vanzari;
Cunoasterea serviciilor si beneficiilor oferite de Companie;
Transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre departamentele cu care colaboreaza;
Completarea raportarilor periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic;
Gestionarea si dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;
Identificarea si calificarea potentialilor clienti.

CERINTE

Cunostinte teoretice de baza webdesign si promovare online;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Atitudine pozitiva;
Proactivitate in relatia cu clientii si colegii;
Capacitate si dorinta de invatare si perfectionare;
MS Office, capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
Experienta in vanzari (experienta in domeniul online de cel putin 1 an constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari;
Portofoliu de clienti;
Plan de cariera;
Cariera in domeniul online;
Platforma CRM – gestiune si urmarire a fluxului de analiza/aprobarea aplicatiilor in timp real;
Mediu de lucru profesionist, transparent si prietenos;
Atmosfera de lucru placuta.

Pasiunea vine inaintea oricarui lucru. La Kabuto ridicam procesul de creare site la rand de arta, asiguram servicii Social Media calibrand strategia, creativitatea si analiza pentru a angrena audienta si pentru a face din brandul tau o parte diferita in conversatie, cream magazine online de la 0 si punem la dispozitie servicii de optimizare SEO si AdWords pentru a ne asigura de succesul tau masiv.
In era consumerismului conteaza doar ceea ce este unic si ofera valoare exorbitanta prin simplitate si mecanism inteligent. La Kabuto ne dedicam in totalitate fiecarui proiect in parte si ne dam silinta pentru a crea solutii eficiente pentru probleme complexe. Facem toate astea cu un singur scop: sa dam viata ideilor tale, pe care le transpunem cu succes in serviciile pe care le oferim. Suntem specializati in servicii de web development si asiguram tot ceea ce este necesar unei companii pentru a ajunge in top.
Una dintre cele mai mari provocari ale unei agentii de web design si alte servicii adiacente este intelegerea adecvata a ideilor SI necesitatilor clientului, toate astea pentru punerea lor efectiva in aplicare.
Substratul agentiei Kabuto prospera prin echipa din spatele brandului, echipa cu orizonturi largi in cariera si o experienta formidabila in domeniul solutiilor web si design grafic.