Vanzatoare - zona Pipera

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Informarea clientilor referitor la sortimentul de produse;
- Plasarea marfurilor in spatiile destinate vanzarii;
- Cantarire si ambalare produse;
- Comanda/receptie marfa;
- Etichetare produse;
- Incasarea contravalorii produselor si lucrul cu casa de marcat;
- Completare diverse rapoarte.

CERINTE

Angajam VANZATOARE pentru magazin situat in zona Pipera in care se comercializeaza produse alimentare (specialitati de cofetarie, patiserie, brutarie, pizza, salate, sandwichuri, bauturi).

Cerinte:
- Studii medii;
- Abilitati de relationare cu clientii;
- Spirit comercial si capacitate de a lucra in echipa;
- Experienta anterioara in comert;
- Experienta cu casa de marcat.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca;
- Salariu fix trecut integral pe contract;
- Se lucreaza de Luni - Vineri, intr-un singur schimb.
- Locul de munca: in apropierea metroului Pipera

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.