VANZATOARE PRODUSE ALIMENTARE

VEL PITAR - SUCURSALA BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptia calitativa si cantitativa a marfurilor
Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa)
Realizeaza activitatea de vanzare
Informeaza vizitatorii magazinului asupra produselor expuse
Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne pentru aceasta activitate

Programul de lucru 8 ore/zi, 2 schimburi, inclusiv S+D.

CERINTE

Studii: liceu economic
Curs de specialitate
Curs igiena produsului
Minim 2 ani vechime
Cunostinte utilizare PC
Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate

BENEFICII OFERITE

Se asigura salariu fix, bonusuri din activitatea de vanzari, tichete de masa.

Vel Pitar, companie romaneasca aflata intre primele cinci din industria alimentara, desfasoara activitati la nivel national prin cele 11 puncte de productie. Cu o cifra de afaceri de 85 mil. USD in anul 2004 suntem prezenti pe segmentele: morarit, panificatie, biscuiti, napolitane, paste fainoase si vanzare cu amanuntul.
In spatele acestor cifre avem o organizatie ce cuprinde 5 000 de angajati, orientata catre profesionisti concentrati pe obtinerea de rezultate. Incurajam initiativa personala furnizand oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala si cautam persoane ce pot tine pasul cu schimbarile rapide ale mediului de afaceri romanesc.

Pentru mai multe detalii puteti vizualiza site-ul nostru www.velpitar.ro