Vanzatoare patiserie sector 5

SC ZERO SAPTE TREI CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fata tanara cu domiciliul in sectorul 5, fara probleme cu trezitul de dimineata, amabila, aspect placut, cu experienta anterioara in domeniul vanzarilor (numarat bani, servit clienti, receptiva la sugestii), corecta.

Este imperativ necesar sa se integreze in colectivul deja format, deci sociabilitatea este un factor important.
De asemenea, trebuie mentionat ca acesta este un job full-time, deci cei care au o facultate la zi de urmat sunt rugati sa se gandeasca de 2 ori inainte de a aplica.

CERINTE

Vandut covrigi si gogosi, facut curat, program de 8 ore, 2 ture (5:45-13:45; 13:45-21:45), patroni tineri, ritm de lucru lejer, salariul de 800 de lei se plateste in 2 transe (la 2 saptamani). El va creste in functie de vanzari si de munca prestata.

In cazul in care ies bani lipsa constant in primele 2 saptamani de proba, nu se va primi nici un ban pentru munca prestata! Cautam oameni atenti si corecti.

DESCRIEREA FIRMEI

Patronariat tanar, dinamic, cu orizonturi largi.