Vanzatoare Magazin Pui

Docte Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lant de magazine productie proprie carne pui, angajam urgent 2 vanzatoare:

- Vanzatoare zona B-dul Basarabia (Bdul.Chisinau) - punct de lucru fix;
- Vanzatoare cu disponibilitate de a face ture in magazine diferite - zona Rahova, Berceni, Ghencea

Responsabilitati:
- receptia produselor, cantarirea, etichetarea si aranjarea lor in spatiul de vanzare (se primeste zilnic marfa de la abatoarele proprii);
- vanzarea produselor;
- incasarea banilor;
- mentinerea curateniei in magazin;
- inventarierea saptamanala (la predarea turei)

CERINTE

Cerinte:
- studii medii;
- experienta in vanzarea de produse alimentare (experienta lucru cu casa de marcat, cantar electronic);
- cunostinte de contabilitate primara;
- persoana comunicativa, energica, serioasa, aspect fizic ingrijit

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza o saptamana - de luni pana duminica (L-V: 07h30- 20h00; S: 07h30 - 18h00; D: 07h30 - 16h00), iar urmatoarea saptamana este libera.

Salariul este de 1000 lei net (1357 lei brut).

Se face contract de munca pe perioada nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare