Vanzatoare magazin (locatia Unirea Shopping Center )

ELITE-SPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare,
Consilierea clientului in alegerea produsului dorit,
Asigurarea unei serviri prompte,
Solutionarea cerintelor clientilor intr-o maniera politicoasa,
Receptie marfa, gestiune produse, vanzare produse;
Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului

CERINTE

Abilitati dezvoltate de comunicare si exprimare,
Disponibilitate pentru lucru in ture,
Experienta in domeniul vanzarilor constituie avantaj
Experienta operare calculator constituie avantaj
Aspect ingrijit. Doar CV-urile cu poza vor fi luate in considerare.

BENEFICII OFERITE

Abonament pentru servicii medicale la o clinica privata
Cartela angajatului pentru achizitionarea articolelor companiei cu reducere
Bonus din vanzare dupa 3 luni de vechime

Compania specializata in import si distributia articolelor sportive \"UMBRO\", \"SELECT\", \"CATMANDOO\" si echipamentelor profesionale pentru fotbal \"UMBRO\" la nivel national. Activeaza in domeniu din anul 2005.