VANZATOARE

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deservirea clientilor, aranjarea marfii pe rafturi, efectuarea comenzilor de marfa, receptia marfii, lucrul cu casa de marcat
( incasare bani ), inventare si gestiune prin efectuarea stocului.

CERINTE

Experienta minimum 6 luni - reprezinta avantaj, persoana amabila, serioasa, onesta, abila, atentie la detalii, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa + bonusuri din vanzari + al 13-lea salariu.

Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.
Misiunea noastra este de a fabrica si distribui produse de inalta calitate si siguranta care sa corespunda nevoilor in permanenta schimbare ale pietei.
Avand ca element de baza faina, vom fi prezenti pe mesele tuturor, indirect, prin intermediul produselor nostre.