vanzatoare centrul comercial unirea

aronix sun med

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in cadrul Centrului Comercial Unirea
Descrierea postului:
- expunerea si comercializarea produselor
- aprovizionare si gestionare
- receptionare si inventariere
- informarea clientilor asupra produselor expuse
- respectarea prevederilor si reglementarilor interne
- asigura incasarea conform procedurilor legale ( lucru pe casa de marcat )
- realizeaza sarcinile administrative care ii sunt delegate
-raspunde de corectitudinea documentelor fiscale intocmite, in conformitate cu legislatia in vigoare

CERINTE

- doamna serioasa, responsabila
- minim studii medii
- 1 an experienta in domeniu
- abilitati excelente de comunicare, sociabilitate
- politicoasa, ambitioasa

BENEFICII OFERITE

- salariul fix
- bonusuri in functie de realizari
- carte de munca
- cariera pe termen lung

servicii medicale, medicina muncii, consiliere si orientare profesionala, examinare si evaluare psihologica, recrutare si selectie personal