Vanzatoare - Centrul Comercial Unirea

aronix sun med

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu vasta experienta in domeniul resurselor umane recruteaza pentru clientul sau doua persoane pentru postul de lucrator comercial.

Activitatea se desfasoara in cadrul Centrului Comercial Unirea

Descrierea postului:
- expunerea si comercializarea produselor
- aprovizionare si gestionare
- receptionare si inventariere
- informarea clientilor asupra produselor expuse
- respectarea prevederilor si reglementarilor interne
- asigura incasarea conform procedurilor legale
(lucru pe casa de marcat)
- realizeaza sarcinile administrative care ii sunt delegate
- raspunde de corectitudinea documentelor fiscale intocmite, in conformitate cu legislatia in vigoare

CERINTE

- minim studii medii
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj
- cunostinte limba engleza - nivel mediu
- abilitati excelente de comunicare, sociabilitate
- politete, ambitie, deschidere la nou

BENEFICII OFERITE

- salariul fix
- bonusuri in functie de realizari
- carte de munca
- cariera pe termen lung

servicii medicale, medicina muncii, consiliere si orientare profesionala, examinare si evaluare psihologica, recrutare si selectie personal