Vanzatoare

Mirano International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atingerea targetului de vanzari stabilit;
Promovarea produselor companiei (detalii design, functionalitate, materiale utilizate);
Receptie marfa, aranjarea produselor in magazin;
Cunostinte utilizare casa de marcat fiscala, POS, intocmire registru de casa, etc.
Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca.

CERINTE

Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii, persuasiune, atentie la detalii;
Seriozitate, rigurozitate,punctualitate, corectitudine;
Simt estetic, determinare, initiativa;
Experienta in retail constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariu fix + comision vanzari)
Mediu de lucru placut, intr-un colectiv tanar, dinamic, intreprinzator

Compania noastra este prezenta pe piata inca din 1990 si comercializeaza genti de voiaj, trolere, serviete, rucsacuri catre toate marile hypermaketuri si in reteaua proprie de magazine.
Suntem unic importator in Romania a brandurilor Delsey si Kipling. Lider pe piata de marochinarie.