Vanzatoare magazin copii - femeie la 30 de ani

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
1.Prezentarea, vanzarea si promovarea produselor firmei. 2.Atragerea de noi clienti prin competenta si bun gust urmarind marirea vanzarilor zilnice.
3.Consilierea clientilor magazinului pentru alegerea celor mai potrivite cadouri.
4.Receptia produselor, etichetarea, aranjarea si prezentarea lor catre clienti
5. Operarea vanzarilor si gestionarea stocurilor.
6. Activitati de curatenie.

CERINTE

Maturitate si profesionalism, onestitate, responsabilitate si constiinciozitate in indeplinirea sarcinilor incredintate, fluenta in exprimare, aptitudini comunicationale si de lucru in echipa, prezenta agreabila, bun gust.
Cautam o doamna cu experienta in domeniul comertului cu varsta cuprinsa intre 30 si 45 ani.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si comision la vanzare.
Se lucreaza in ture, de la 10 la 16 tura 1 si de la 16 la 22 tura 2. Un weekend (de la 10 la 20) cu unul liber.