Vanzatoare

Fotoland

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Centru foto + xerox zona 1 Mai angajeaza vanzatoare, fotocopiere alb-negru si color, carti de vizita, birotica, papetarie, produse foto video, transmisie receptie fax.
- Angajare cu carte de munca, program flexibil, program 8 ore zilnic.

CERINTE

- Prezenta placuta, comunicativa, isteata, cu abilitati comunicative, cunostinte de facturare, receptie marfa, capabila sa asimileze rapid cunostinte.
- operare PC (cunostinte de baza)

BENEFICII OFERITE

800 ROn salariu net initial (prima luna - de proba)
850 ROn salariu net ulterior (dupa confirmare) + comision vanzari
Posibilitati de promovare
Castiguri suplimentare (target)

Fotoland este cea mai mare retea fotografica din Bucuresti. Cautam multiple categorii de personal (vanzatoare, soferi, agenti comerciali, operatori foto...) carora le oferim conditii EXCELENTE de salarizare si munca in cazul in care candidatii confirma cerintele noastre