Vanzatoare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea vanzarii in magazin;
Monitorizarea stocului de produse prin verificarea zilnica a cantitatilor de produse din stoc;
Intocmirea necesarului de produse si emiterea comenzilor in vederea aprovizionarii.
Verificarea conformitatii comenzilor cu factura de achizitie, la primirea produselor.
Intocmirea notei de intrare receptie pentru produsele receptionate ( in soft de gestiune);
Mentinerea stocului in termen prin controlarea si identificarea periodica a datei de expirare a produselor din stoc în conformitate cu indicatiile producatorilor;
Participarea periodica la efectuarea inventarierii;

CERINTE

Minim studii medii cu diploma de bacalaureat;
Certificat atestare curs comerciant vanzator marfuri alimentare/nealimentare (obligatoriu);
Cunostinte minime de contabilitate primara (intocmire NIR);
Maxima seriozitate, perseverenta, capacitate de a lucra independent;
Experienta minim 1 an in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu